Back to top

Mapa turystyczna Wyspy Sobieszewskiej

Przed przyjazdem na Wyspę Sobieszewską warto zaopatrzyć się w jej mapę! Proponujemy Państwu nabycie najdokładniejszej mapy turystycznej naszej Wyspy, tak aby mogli Państwo zapoznać się z atrakcjami, jakie oferuje Wyspa Sobieszewska.

Mapa "Mierzeja Wiślana i Wyspa Sobieszewska" jest mapą turystyczną o dużej skali (1:30 000). Z dokładnością zaznaczono na niej wszystkie obiekty noclegowe i gastronomiczne oraz instytucje na Wyspie. Naniesiono także ważniejsze atrakcje, szlaki turystyczne (piesze i rowerowe), granice rezerwatów i kąpieliska strzeżone. Centrum Sobieszewa oraz Świbna zostało pokazane w powiększeniu na osobnych fragmentach. Mapa zawiera również całą Mierzeję Wiślaną od Mikoszewa po Piaski. Wydawnictwo: Eko-Kapio. Rok wydania: 2013.

Cena mapy wynosi 30 zł wraz z kosztami przesyłki. Do mapy dołączamy bezpłatnie wybrane prospekty informacyjne o Wyspie Sobieszewskiej. Przesyłkę wysyłamy kurierem DPD za pobraniem. Płatność (30 zł) następuje przy odbiorze paczki u kuriera.

Zamówienia przyjmujemy na adres e-mail:

PRZEPRASZAMY, NAKŁAD CHWILOWO WYCZERPANY! sobieszewska@wyspa.pl
Prosimy o podanie danych adresowych do wysyłki: imię i nazwisko, ulica, miasto z kodem pocztowym, telefon komórkowy (dla kuriera). Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 3 dni.

Okładka mapy "Mierzeja Wiślana i Wyspa Sobieszewska"
Okładka mapy "Mierzeja Wiślana i Wyspa Sobieszewska" 1:30 000, rok wydania: 2013